Chipciu a făcut un nou show la interviu: „E cel mai bun din ligă! Trebuia să ia premiu”

Chipciu a făcut un nou show la interviu: „E cel mai bun din ligă! Trebuia să ia premiu”

U Cluj - Petrolul 4-1. Alexandru Chipciu, fundașul stânga al echipei ardelene, a fost încântat după victoria de pe Cluj Arena. Căpitanul lui U Cluj și-a lăudat coechipierii, dar și pe Neluțu Sabău. El a declarat că antrenorul lui e cel mai bun din Superliga. Alexandru Chipciu, show la interviu după U Cuj - Petrolul „Am început cam fără încredere. Apoi ne-am descătușat. Ne-a trecut glonțul pe la ureche, ne-a ciupit. Sper să învățăm din asta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor