Ce reclamă Ionel Ganea în San Marino - România: „Dacă faci asta contra cele mai slabe naționale...”

Ce reclamă Ionel Ganea în San Marino - România: „Dacă faci asta contra cele mai slabe naționale...”

Ionel Ganea, fostul atacant al naționalei, a analizat pentru Gazeta Sporturilor prestația României din meciul cu San Marino (5-1). A declarat că e dezamăgit de faptul că „tricolorii” au primit un gol și că nu au marcat mai mult. După 0-1 cu Bosnia, România a câștigat clar împotriva naționalei statului San Marino (5-1), cel mai slab adversar din grupă. Într-un dialog cu GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor