Ce le-a transmis Laszlo Balint elevilor săi, după Petrolul - UTA

Ce le-a transmis Laszlo Balint elevilor săi, după Petrolul - UTA

Laszlo Balint, antrenorul Petrolului Ploiești, le-a transmis elevilor săi că au potențialul să termine pe una dintre primele două poziții din play-out, la finalul partidei, de pe teren propriu, terminate la egalitate, scor 1-1, cu UTA. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor