Ce l-a supărat pe Nicolae Dică: „«Avem 1-0. Wow! Ce se întâmplă?»”

Ce l-a supărat pe Nicolae Dică: „«Avem 1-0. Wow! Ce se întâmplă?»”

Nicolae Dică, antrenorul de la FC Voluntari, s-a arătat extrem de dezamăgit de prestația echipei din partea a doua a meciului cu FCSB, 1-2. La conferința de presă de la finalul meciului de la Voluntari, Dică a criticat modul în care elevii săi s-au apărat în cele două faze în care Florinel Coman a marcat. Și a vorbit și despre posibilitatea ca echipa lui să retrogradeze. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor