Ce bonus au primit jucătorii de la UTA după 3-1 cu CFR Cluj: „Așa e regulamentul” » Detalii despre situația lui Mircea Rednic

Ce bonus au primit jucătorii de la UTA după 3-1 cu CFR Cluj: „Așa e regulamentul” » Detalii despre situația lui Mircea Rednic

UTA Arad a reușit sâmbătă seara să dea lovitura în Gruia și s-a impus în fața lui CFR Cluj, 3-1, după un meci excelent al elevilor lui Mircea Rednic. Aceștia vor primi un bonus important din partea șefilor, așa cum se întâmplă după fiecare meci în care nu pierd. Arădenii au venit la Cluj după o serie de 6 meciuri fără victorie (4 egaluri și două înfrângeri), însă aveau speranțe mari. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor