Câți bani a scos Ion Țiriac din buzunar pentru a îi premia pe medaliații de la Jocurile Olimpice » Mașini, asigurări de viață și medalii de 14k

Câți bani a scos Ion Țiriac din buzunar pentru a îi premia pe medaliații de la Jocurile Olimpice » Mașini, asigurări de viață și medalii de 14k

În cadrul unui eveniment organizat astăzi la Țiriac Collection, salonul auto de la Otopeni, 22 de sportivi medaliați au fost recompensați pentru performanțele de la Jocurile Olimpice. Ion Țiriac a scos din buzunar o sumă importantă. Pe lângă cei 21 medaliați olimpici, a fost premiată și gimnasta Sabrina Maneca-Voinea, care s-a clasat pe locul 4 în finala probei de sol, contestația acesteia de la TAS fiind însă respinsă de Tribunalul de la Lausanne. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor