Cătălin Cîrjan îi așteaptă pe Ștefănescu și pe Blănuță la Dinamo: „Aici ne bucurăm de fotbal”

Cătălin Cîrjan îi așteaptă pe Ștefănescu și pe Blănuță la Dinamo: „Aici ne bucurăm de fotbal”

Cătălin Cîrjan, căpitanul lui Dinamo, a vorbit despre începutul complicat de sezon al clubului, dar și despre posibilitatea ca Marius Ștefănescu să ajungă la echipă. Prezenți la un eveniment al unuia dintre sponsori, Hills, în care au jucat fotbal cu mai mulți copii și au arbitrat meciuri, fotbaliștii lui Dinamo au vorbit despre ce se întâmplă la echipa alb-roșie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor