Câștigătoarea Ligii Campionilor cu CSM București, antrenor secund la naționala României

Câștigătoarea Ligii Campionilor cu CSM București, antrenor secund la naționala României

Naționala feminină de handbal a României se reunește astăzi, 10 octombrie, la Craiova pentru meciurile cu Norvegia și Polonia din „Euro Cup”. Tot astăzi, Federația Română de Handbal a anunțat că la națională noul selecționer, Ovidiu Mihăilă, va fi ajutat de Iulia Curea, câștigătoare a Ligii Campionilor alături de CSM București, în anul 2016. UPDATE, ora 16:30 » Iulia Curea, antrenor secund la națională Așa cum GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor