Carlo Ancelotti nu „înghite” umilința: „Ultima oară am câștigat titlul și Liga Campionilor”

Carlo Ancelotti nu „înghite” umilința: „Ultima oară am câștigat titlul și Liga Campionilor”

Real Madrid - Barcelona s-a terminat 0-4, dar Carlo Ancelotti își apără planul: „Prima repriză a Realului a fost bună”. Real Madrid a fost „executată” de Barcelona, 0-4, chiar în fața propriilor suporteri. O umilință conturată în repriza secundă, prin golurile lui Lewandowski, „dublă”, Lamine Yamal și Raphinha, care au „scufundat” efectiv „crucișătorul” blanco. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor