Carlo Ancelotti, declarații abracadabrante după 0-4 în Clasico: „Ultima oară când am pierdut așa cu Barcelona, am câștigat titlul și Liga. Să uităm ultimele 30 de minute”

Carlo Ancelotti, declarații abracadabrante după 0-4 în Clasico: „Ultima oară când am pierdut așa cu Barcelona, am câștigat titlul și Liga. Să uităm ultimele 30 de minute”

Real Madrid - Barcelona s-a terminat 0-4, dar Carlo Ancelotti își apără planul: „Prima repriză a Realului a fost bună”. Real Madrid a fost „executată” de Barcelona, 0-4, chiar în fața propriilor suporteri. O umilință conturată în repriza secundă, prin golurile lui Lewandowski, „dublă”, Lamine Yamal și Raphinha, care au „scufundat” efectiv „crucișătorul” blanco. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor