Care mai este situația financiară de la Petrolul: „Cu salariile avem două-trei luni de întârziere, acolo cât să fim ok, să nu riscăm să pierdem jucătorii”

Care mai este situația financiară de la Petrolul:  „Cu salariile avem două-trei luni de întârziere, acolo cât să fim ok, să nu riscăm să pierdem jucătorii”

Cristian Fogarassy, vicepreședintele de la Petrolul, a dezvăluit că încă există întârzieri salariale la echipă. Deja nu mai este un secret că la Petrolul există anumite probleme financiare, chiar și jucătorii au recunoscut că nu sunt plătiți de câteva luni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor