Ca atunci când era bine! De când n-a mai avut Dinamo un start de sezon atât de spectaculos

Ca atunci când era bine! De când n-a mai avut Dinamo un start de sezon atât de spectaculos

Dinamo a bifat 16 puncte în primele 10 runde ale Superligii, fiind pe locul 3 în clasament, un start promițător după ani la rând în care echipa a început slab și a încheiat în zona retrogradării. Precedenta dată când „câinii” au avut un început atât de bun s-a întâmplat în startul ediției 2017/2018, cu Cosmin Contra antrenor, fix înainte ca tehnicianul să plece la echipa națională. Dinamo a trecut cu bine peste un hop dificil, deplasarea de la Galați. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor