Budescu, sunat de două echipe din Liga 1!

Budescu, sunat de două echipe din Liga 1!

Constantin Budescu, 36 de ani, a fost sunat de reprezentanții nou-promovatelor FC Argeș și Metaloglobus. Mijlocașul ofensiv ar putea continua și în Liga a 2-a. Budescu e liber de contract, după ce s-a despărțit de Gloria Buzău. Deși pe final de carieră, Budi nu duce lipsă de propuneri și mai mult ca sigur va semna cu o nouă echipă din România în următoarele săptămâni. Unde va juca Budescu? Sursele GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor