Bogdan Lobonț, după primul eșec pe banca Rapidului: „Eu nu-mi joc nicio șansă”

Bogdan Lobonț, după primul eșec pe banca Rapidului: „Eu nu-mi joc nicio șansă”

Farul - Rapid 3-1. Bogdan Lobonț (46 de ani), tehnicianul giuleștenilor, a oferit prima reacție după eșecul cu trupa lui Gheorghe Hagi. Lobonț a analizat jocul echipei sale și nu dezarmează. Antrenorul este convins că giuleștenii își vor reveni după acest eșec, al 5-lea din play-off-ul Superligii. Mai mult decât atât, Lobby este de părere că echipa sa putea obține mai mult din acest meci și le-a mulțumit jucătorilor săi pentru implicare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor