Bodgan Stelea are o viziune diferită: „Mie, într-un fel, îmi pare bine că am pierdut cu Bosnia” + „Lucescu are o problemă”

Bodgan Stelea are o viziune diferită: „Mie, într-un fel, îmi pare bine că am pierdut cu Bosnia” + „Lucescu are o problemă”

Bogdan Stelea, fostul portar al echipei naționale, a comentat rezultatele României din martie, din preliminariile pentru Mondial, 0-1 cu Bosnia și 5-1 cu San Marino. În direct la GSP Live, Bogdan Stelea a văzut partea pozitivă a înfrângerii României cu Bosnia. „Arnold” e de părere că eșecul va pune presiune pe elevii lui Mircea Lucescu și îi va obliga să joace ofensiv în restul meciurilor din grupa preliminară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor