Bernadette Szocs joacă ACUM în șaisprezecimile de la Jocurile Olimpice » Românca pierde dramatic primul set, apoi revine magistral!

Bernadette Szocs joacă ACUM în șaisprezecimile de la Jocurile Olimpice » Românca pierde dramatic primul set, apoi revine magistral!

Bernadette Szocs, singura reprezentantă a României la tenis de masă rămasă în competiția de simplu, o înfruntă acum pe ucraineanca Margaryta Pesotska, într-un meci din turul II al turneului de tenis de masă de la Jocurile Olimpice. Partida e liveSCORE pe GSP.ro LIVE » Bernadette Szocs - Margaryta Pesotska 12-14, 11-5, 12-10, 2-3 S-au schimbat datele problemei în setul secund, cu Bernadette mult mai agresivă, dar și cu mai puține greșeli în dreptul ei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor