Becali și Șumudică, dialog în direct: „Mie asta mi-a zis Șucu, am vorbit cu el”

Becali și Șumudică, dialog în direct: „Mie asta mi-a zis Șucu, am vorbit cu el”

Rapid - FCSB 2-0. Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a intrat în direct după îngrângerea din Giulești și a discutat cu Marius Șumudică, aflat în studio. Becali a râs de Șumudică în startul dialogului, după ce acesta nu a fost ales de Dan Șucu pentru banca Rapidului. Apoi, Becali a devenit serios și a dezvăluit ce a discutat cu Șucu. Gigi Becali și Șumudică, dialog după Rapid - FCSB Gigi Becali: Lui Șumudică îi mai trebuie grade ca să îi de aȘuuc bagheta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor