Becali continuă războiul cu Florin Talpan: „Care e idiotul ăla care să vină și să bage banii, cică sponsor, dar să conducă alții pe banii lui?”

Becali continuă războiul cu Florin Talpan: „Care e idiotul ăla care să vină și să bage banii, cică sponsor, dar să conducă alții pe banii lui?”

Gigi Becali, patronul vicecampioanei României, FCSB, continuă războiul declarațiilor cu Florin Talpan, juristul celor de la CSA Steaua București.  După ce vineri Becali l-a amenințat pe Talpan că va cere punerea sechestrului pe locuința acestuia, în urma unui proces câștigat de patronul FCSB, latifundiarul din Pipera i-a dat o nouă replică juristului Stelei, care a spus că gruparea din Ghencea nu se va asocia cu nicio entitate privată pentru a putea promova în Liga 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor