„Bat toba pentru titlu!” » Revenit acasă, Antonio Sefer e nelipsit din galeria Rapidului și dezvăluie ce afacere își deschide: „Împreună cu niște parteneri israelieni”

„Bat toba pentru titlu!” » Revenit acasă, Antonio Sefer e nelipsit din galeria Rapidului și dezvăluie ce afacere își deschide: „Împreună cu niște parteneri israelieni”

Ca și la meciul cu Dinamo, Antonio Sefer (25 ani), fostul jucător al Rapidului, a urmărit și victoria cu Unirea Slobozia (4-1) din mijlocul galeriei conduse iar de Liviu Ungureanu, alias „Bocciu”. De această dată, la meciul din Giulești, s-a băgat puțin și la una dintre tobe, ținând ritmul. Recunoaște că „îmi place, și când eram mic și mergeam cu colindul, îmi plăcea să bat la tobă. În plus, eu sunt venit din galerie, mereu am vrut să fac asta când eram puști. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor