Basarab Panduru i-a transmis un mesaj important lui Gigi Becali după FCSB - Sparta: „Eu am mai zis-o”

Basarab Panduru i-a transmis un mesaj important lui Gigi Becali după FCSB - Sparta: „Eu am mai zis-o”

Basarab Panduru și-a exprimat public dezamăgirea, după ce FCSB a cedat (2-3) pe Ghencea împotriva Spartei Praga și a părăsit din manșa a treia preliminară Liga Campionilor. Meciul din tur, de la Praga, s-a terminat 1-1. Campioana România va încerca să acceadă în grupa de Europa League. Pentru acest lucru o va înfrunta pe LASK Linz (Austria). Panduru a recunoscut că se aștepta ca, în urma meciului din tur, FCSB să aibă o șansă de a se califica. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor