Balonul de Aur pentru ce?!

Balonul de Aur pentru ce?!

Ne îndreptăm spre sfârșitul de an și, din când în când, mai discutăm mai aprins sau mai molcom, prin redacție. Deja ne întrebăm cine ar fi fotbalistul anului, sportivul anului, pentru Ancheta GSP, în care votăm și noi, cei din redacție. Avem un procent mic, grosul îl dau cei din fotbal și cititorii, cum e și normal. Și, ca de obicei în ultimii ani, sunt opinii, păreri, argumente, contraargumente. E încă greu să te decizi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor