Băgat în ședință imediat după meci! Liderii galeriei, discuție frontală cu antrenorul Petrolului

Băgat în ședință imediat după meci! Liderii galeriei, discuție frontală cu antrenorul Petrolului

Petrolul și-a luat gândul de la play-off după înfrângerea drastică suferită cu CFR Cluj, scor 2-5, iar fanii au tolerat cu greu umilința trăită pe teren propriu în fața campioanei en-titre.  Mai mulți membri ai peluzei ploieștene au așteptat finalul conferinței pentru a merge să-i ceară explicații tehnicianului Florin Pîrvu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor