Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”

Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”

Campioana mondială Argentina și Austria se întâlnesc diseară, de la 20:00, ora României, în meciul-vedetă al grupei J. Pentru austrieci, duelul cu Leo Messi e „meciul meciurilor” . Pentru căpitanul Argentinei, în schimb, pare unul ca oricare altul. Sau cel puțin așa sugerează un videoclip devenit viral pe rețelele de socializare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor