„Au salvat clubul!” » Șeful de la CFR Cluj a intrat în direct și le-a adresat mulțumiri

„Au salvat clubul!” » Șeful de la CFR Cluj a intrat în direct și le-a adresat mulțumiri

Înaintea meciului cu Hermannstad de azi, Cristi Balaj, președintele de la CFR Cluj, a dezvăluit că situația financiară de la echipă era foarte grea atunci când a venit el, iar ultimele transferuri au ajutat mult. CFR Cluj a vândut șase jucători în această vară. Aceștia sunt: Otele, Sava, Bîrligea, Muhar, Ajeti și Căbuz. Echipa a primit 10,35 milioane de euro în schimbul acestor transferuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor