Au plecat în Croația și vor să fie revelația din Superligă! Voluntari i-a spus „nu” FCSB-ului

Au plecat în Croația și vor să fie revelația din Superligă! Voluntari i-a spus „nu” FCSB-ului

FC Voluntari, nou-promovată în Superligă, a plecat în această dimineață în cantonament. Ilfovenii vor ajunge la Terme Sveti Martin din Croația. Înainte de plecare, antrenorul Florin Pârvu a vorbit despre revenirea echipei în elită și despre cum va arăta programul de pregătire. FC Voluntari a retrogradat-o pe Hermannstadt în Liga 2, iar acum ilfovenii vor să facă un sezon bun în Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor