Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii

Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii

Unirea Slobozia a intrat în insolvență, la o lună după ce a retrogradat din Superliga în Liga 2. Cererea clubului la Tribunalul Ialomița a fost admisă, iar Unirea Slobozia demarează procesul de creare a unui plan de reorganizare. Oficialii echipei au comunicat că obiectivul pe termen lung e revenirea în Superliga, unde Slobozia a evoluat în ultimii doi ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor