Au apărut cu fulare cu Rapid în galeria lui Poli Iași și a urmat scandalul: „Am fost agresat, aruncat din autocar și lăsat în plin câmp!”

Au apărut cu fulare cu Rapid în galeria lui Poli Iași și a urmat scandalul: „Am fost agresat, aruncat din autocar și lăsat în plin câmp!”

Luni, în Giulești, la meciul dintre Rapid București și Politehnica Iași, câștigat de gazde cu 2-1, au fost prezenți și circa 50 de fani ai oaspeților. Făcută cu autocarul, deplasarea unei părți ai fanilor ieșeni, grupați în Brigada 9 Copou, a fost cu peripeții. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor