Atleții se plâng de condițiile din Satul Olimpic: „ E prea cald și nu putem lăsa geamurile deschise” + Multiple furturi raportate

Atleții se plâng de condițiile din Satul Olimpic: „ E prea cald și nu putem lăsa geamurile deschise” + Multiple furturi raportate

Condițiile din Satul Olimpic au stârnit controverse înainte, dar și în timpul Jocurilor Olimpice. Cei care locuiesc temporar în Satul Olimpic se plâng de căldură, mâncare, transport și furturi. Mai mulți sportivi, printre care și David Popovici, au decis să nu se cazeze în zona destinată sportivilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor