Așteptarea a luat sfârșit în Superliga » Au stabilit când intră pe noul stadion: „Acela va fi primul meci, unul special”

Așteptarea a luat sfârșit în Superliga » Au stabilit când intră pe noul stadion: „Acela va fi primul meci, unul special”

Ilie Lemnaru, președintele Unirii Slobozia, speră ca primul meci pe noua arenă din Slobozia să aibă loc în ianuarie, împotriva celor de la UTA Arad. Noul stadion modernizat din Slobozia ar putea fi inaugurat în ianuarie, cu un meci împotriva celor de la UTA Arad, formația condusă de Adi Mihalcea. Un duel special pentru ialomițeni, având în vedere că îl vor înfrunta pe antrenorul cu care Unirea Slobozia a promovat în premieră pe prima scenă a fotbalului românesc. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor