„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”

„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”

Laszlo Dioszegi (54 de ani), patronul lui Sepsi, vorbește deschis despre cel mai dur șoc din cariera lui: retrogradarea în Liga 2. După luni marcate de dezamăgire și pierderi financiare, oficialul covăsnean privește înainte, cu un obiectiv clar, revenirea directă în Superligă. Dioszegi își amintește perfect eșecul-dramatic cu Unirea Slobozia (1-2) și face dezvăluiri în premieră într-un interviu pentru cititorii GSP.ro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor