Antrenorul Petrolului, gest de fair-play după eșecul cu Farul

Antrenorul Petrolului, gest de fair-play după eșecul cu Farul

Farul a învins-o pe Petrolul, scor 2-0, în runda cu numărul 26 din Liga 1. Florin Pîrvu, antrenorul „lupilor galbeni”, a început declarațiile felicitându-și adversarii. Petrolul a fost dominat autoritar la Ovidiu, iar antrenorul Florin Pîrvu a recunoscut cu mult fair-play acest lucru.  Florin Pîrvu, după Farul - Petrolul 2-0 „Vreau să felicit echipa Farul Constanța, a făcut un meci foarte bun. Noi am venit aici să ne închidem și să marcăm pe contraatac. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor