Antrenorul lui Sepsi, după eșecul cu FCSB: „Un joc câștigat de adulți”

Antrenorul lui Sepsi, după eșecul cu FCSB: „Un joc câștigat de adulți”

Sepsi - FCSB 0-1. Valentin Suciu, antrenorul echipei covăsnene, a analizat eșecul echipei lui, pe teren propriu. Suciu a fost nemulțumit de atitudinea jucătorilor lui Sepsi și de lipsa de reacție după ce FCSB a marcat unicul gol al meciului. Florin Tănase a înscris cu capul în minutul 16. Valentin Suciu, după Sepsi - FCSB: „E un joc câștigat de adulți” „E normal ca fiecare jucător schimbat să fie supărat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor