Andrei Nicolescu ironizează ultrașii de la CSA Steaua: „Nu au unde să se bucure și distrug alte evenimente”

Andrei Nicolescu ironizează ultrașii de la CSA Steaua: „Nu au unde să se bucure și distrug alte evenimente”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a comentat incidentele de la partida cu UTA Arad (1-0) și dă vina pe CSA Steaua. Înainte de meciul de pe „Arcul de Triumf”, fanii lui Dinamo s-au bătut, atât în fața arenei, cât și pe stadion, cu rivalii de la CSA Steaua, care sunt înfrățiți cu cei de la UTA. Iar Andrei Nicolescu a comentat incidentele violente și îi acuză pe „militari”, pe care i-a și ironizat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor