Andrei Nicolescu, administrator special Dinamo: „Ne bucurăm că intrăm în normalitate cu academia. Mulți copii se bucură de acest simbol”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor