Andrei Nicolescu a anunțat unde va juca Dinamo în play-off: „Una dintre arenele din provincie”

Andrei Nicolescu a anunțat unde va juca Dinamo în play-off: „Una dintre arenele din provincie”

Andrei Nicolescu (49 de ani), președintele clubului Dinamo, a făcut un anunț important legat de stadionul pe care „câinii” ar putea disputa meciurile din play-off, în cazul în care Arena Națională nu va fi disponibilă. Oficialul dinamovist a precizat că varianta mutării jocurilor în afara Bucureștiului este una reală, mai ales în condițiile în care cel mai mare stadion al țării va fi indisponibil. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor