Analiza selecționerului Bosniei pentru meciul cu România a „scăpat” în online » „Cel mai bun, dar iresponsabil în apărare”

Analiza selecționerului Bosniei pentru meciul cu România a „scăpat” în online » „Cel mai bun, dar iresponsabil în apărare”

Sergej Barbarez, selecționerul Bosniei, a fost invitat, înaintea meciului cu România, la unul dintre cursurile pentru licența de antrenor UEFA PRO, organizat la Vogosca, lângă Sarajevo. Antrenorul de 53 de ani a susținut o prelegere în fața celor 20 de participanți ai programului de participare și a prezentat chiar analiza sa pentru partida de la București. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor