Amintiri din copilărie, la Dubai! Rapidiștii s-au bălăcit în Golful Persic

Amintiri din copilărie, la Dubai! Rapidiștii s-au bălăcit în Golful Persic

Cosmopolit și extravagant, Dubai este sinonim cu viața bună, doar că giuleștenii lui Marius Șumudică nu au timp decât de antrenamente intense. Au interzis la stat la plajă sau pe șezlong, dar au primit azi la prânz bonus că se pregătesc bine: refacere în apa albastră a Golfului Persic, iar jucătorii au trăit momentul ca într-o vacanță. Marius Șumudică le-a promis jucătorilor săi la începutul lui 2025 antrenamente extenuante în cosmopolitul Dubai. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor