„Am vorbit cu Kopic” » Cel mai nou acționar de la Dinamo dă din casă: „Pot să zic un singur lucru”

„Am vorbit cu Kopic” » Cel mai nou acționar de la Dinamo dă din casă: „Pot să zic un singur lucru”

Gelu Sulugiuc, cel mai nou acționar de la Dinamo, a oferit primele declarații din această postură. Marți, acesta a preluat 5% din pachetul de acțiuni al Red&White, societatea care controlează SC Dinamo 1948. Gelu Sulugiuc este un român stabilit în străinătate, cu activitate în domeniul IT și al inteligenței artificiale. Acesta are opțiune de a-și crește pachetul de acțiuni până la 10%. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor