„Am să fug din țară” » Emil Grădinescu, reacție amplă după ce a aflat că Steaua vrea să-l dea în judecată: „Nu ștergi istoria doar pentru că vrea cineva dintr-o cazarmă!”

„Am să fug din țară” » Emil Grădinescu, reacție amplă după ce a aflat că Steaua vrea să-l dea în judecată: „Nu ștergi istoria doar pentru că vrea cineva dintr-o cazarmă!”

Comentatorul sportiv Emil Grădinescu a reacționat la vestea anunțată de GSP.ro, anume că Steaua București plănuiește să-l dea în judecată pentru folosirea numelui „Steaua” cu referire la FCSB. Clubul Armatei a lansat ofensiva împotriva celor care continuă să se refere la FCSB drept „Steaua”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor