Alexandru Tudorie, după egalul smuls cu FCSB în prelungiri: „A fost un meci dificil. După ce au rămas în 10 jucători, am atacat constant.”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor