Alexandru Pașcanu, declarație care va enerva suporterii Rapidului: „Orice punct în deplasare e bun”

Alexandru Pașcanu, declarație care va enerva suporterii Rapidului: „Orice punct în deplasare e bun”

Fundașul central Alexandru Pașcanu (25 de ani) s-a declarat mulțumit de rezultat, după ce Rapid a remizat pe terenul Universității Craiova, scor 1-1, în runda #8 din Superliga. Alexandru Pașcanu spune că Marius Șumudică a reușit în puținul timp de la preluarea Rapidului să schimbe starea de spirit a echipei. Fotbalistul s-a declarat mulțumit de rezultatele echipei de la venirea noului tehnician. Rapid a câștigat la Iași (2-1), iar acum a remizat pe„Ion Oblemenco”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor