Alexandru Mitriță a găsit vinovatul pentru golul marcat de Dinamo: „Trebuia să respingă foarte ușor”

Alexandru Mitriță a găsit vinovatul pentru golul marcat de Dinamo: „Trebuia să respingă foarte ușor”

Universitatea Craiova - Dinamo 1-1. Alexandru Mitriță este convins că echipa lui ar fi meritat victoria în acest meci. Alex Mitriță a spus că oltenii au fost net superiori, dar au suferit la finalizare. Consideră că Maldonado putea să rezolve mult mai ușor faza premergătoare golului marcat de Dinamo. Acesta a trimis balonul în corner, iar „câinii” au egalat prin Boateng, în urma loviturii de colț. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor