Alexandru Băluță s-a răzgândit » Semnează cu altă echipă din România

Alexandru Băluță s-a răzgândit » Semnează cu altă echipă din România

Ofertat de Politehnica Timișoara, Alexandru Băluță (32 de ani, mijlocaș dreapta) nu a oferit răspunsul până la termenul limită al ardelenilor și mutarea a picat, după cum susține Dinu Bara, președintele echipei care a promovat vara aceasta în Liga 2. Fostul campion cu FCSB ar fi aproape să semneze cu Chindia Târgoviște, contracandidata lui Poli la promovarea în Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor