Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România

Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România

Ofertat de Politehnica Timișoara, Alexandru Băluță (32 de ani, mijlocaș dreapta) nu a oferit răspunsul până la termenul limită și mutarea a picat, după cum susține Dinu Bara, președintele echipei care a promovat vara aceasta în Liga 2. Fostul campion cu FCSB ar fi aproape să semneze cu Chindia Târgoviște, contracandidata lui Poli la promovarea în Superliga. Alexandru Băluță, negocieri avansate cu Chindia Târgoviște „Băluță va merge la una dintre contracandidate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor