„Ai accepta acum să fii director sportiv la FC Dinamo?” » Ionel Dănciulescu a dat răspunsul pe loc, la podcastul GSP „2 la 1”

„Ai accepta acum să fii director sportiv la FC Dinamo?” » Ionel Dănciulescu a dat răspunsul pe loc, la podcastul GSP „2 la 1”

Ionel Dănciulescu a fost întrebat în podcastul GSP „2 la 1” dacă ar fi interesat de postul de director sportiv al lui Dinamo, vacant de un an, după demisia lui Gabi Glăvan. „Nu poți să știi niciodată ce se va întâmpla”, a comentat enigmatic fostul mare atacant al „câinilor”. Dănciulescu e în prezent managerul academiei de fotbal CS Dinamo, asta după ce în 2020 a fost demis din funcția de director sportiv al lui FC Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor