„Adminul a sărbătorit prea mult și își face de cap” » Dinamo cheamă fanii la stadion într-un mod unic în România

„Adminul a sărbătorit prea mult și își face de cap” » Dinamo cheamă fanii la stadion într-un mod unic în România

Cei de la Dinamo au ales să cheme suporterii la următorul meci printr-o postare cum nu s-a mai văzut în România. Cu calificarea în play-off asigurată, „câinii” închid etapa luni, de la 20:00, împotriva celor de la Hermannstadt. Într-o postare plină de simțul umorului, cei de la Dinamo și-au chemat suporterii la stadion într-un mod unic, pentru a sărbători împreună calificarea în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor