Adio, dar rămân cu tine » Și-a anunțat plecarea de la Rapid: „Mulțumesc tuturor”

Adio, dar rămân cu tine » Și-a anunțat plecarea de la Rapid: „Mulțumesc tuturor”

Mișcări de trupe la Clubul Sportiv Rapid. Bogdan Vasiliu, directorul general, și-a anunțat plecarea. El se va ocupa în continuare exclusiv de echipa de handbal feminin de la Rapid. Anunțul a fost făcut chiar de fostul director general al clubului, printr-un mesaj postat pe pagina lui de Facebook. El a explicat motivul pentru care a făcut această alegere, acela că echipa de handbal feminin are nevoie mult mai mare de serviciile sale în acest moment. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor