Acuzații de blat după FCSB - Hermannstadt: „După meci am înțeles!”

Acuzații de blat după FCSB - Hermannstadt: „După meci am înțeles!”

Sorin Cârțu (68 de ani) a comentat meciul dintre FCSB și Hermannstadt, câștigat de echipa lui Gigi Becali cu scorul de 3-0. Fosta glorie a „Craiovei Maxima” a spus răspicat că în prețul plătit pentru Baba Alhasan au intrat și cele 3 puncte! FCSB s-a impus în meciul din etapa a 20-a din Superligă, 3-0 cu Hermannstadt, după un joc controlat de echipa roș-albastră. Sorin Cârțu, ironii la adresa FCSB-ului: „După meci am înțeles!” „Nu știu ce să spun. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor