A văzut valul de plecări de la Dinamo și a răbufnit: „Stai, mă, aşa!”

A văzut valul de plecări de la Dinamo și a răbufnit: „Stai, mă, aşa!”

Basarab Panduru (54 de ani), fost internațional român și analist TV, a reacționat după ce mai mulți jucători au ales să părăsească Dinamo, echipa care s-a clasat pe locul 6 în play-off în sezonul recent încheiat din Superliga. Dinamo a pierdut mai mulți jucători importanți pe care s-a bazat în sezonul trecut: căpitanul Dennis Politic, golgheterul Astrit Selmani, Josue Homwaoo, Adnan Golubovic, Patrick Olsen și Antonio Luna. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor