A spus stop! Un campion cu FCSB s-a retras la 35 de ani

A spus stop! Un campion cu FCSB s-a retras la 35 de ani

Stefan Nikolic (35 de ani), fostul atacant de la FCSB, și-a anunțat retragerea din carieră. Dublul campion al României cu FCSB a jucat ultima dată la SCM Zalău, în Liga 3. A rămas liber de contract în iulie, iar acum a anunțat oficial că și-a încheiat cariera de jucător. Stefan Nikolic s-a retras „După 17 ani de activitate profesională în fotbal, a sosit momentul să-mi închei cariera de jucător. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor